|
Moskal po meczu w Łodzi wyglądał na zrezygnowanego, a tym stwierdzeniem, że "coś trzeba zmienić, ale nie wie co" to raczej sobie nie pomógł. Trener według mnie przeciętny, co prawda awansował dwa razy z ŁKSem, ale później był weryfikowany brutalnie w ekstraklasie. Miał też nieudane epizody w Katowicach, Szczecinie, Nowym Sączu i Sosnowcu.
Oczywiście powinien dostać conajmniej jedną rundę, a najlepiej cały sezon, ale też mogło w....iać to pianie z zachwytu Karczów i innych klakierów, jaki to wspinały trener i specialista od awansów.
Trzeba było postawić na Brosza, a nie kombinować!
|