Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5364
Stary 23.09.2024, 21:36
Tak, moim zdaniem to ma ogromny wpływ na reputację Wisły. Wisła to klub, który nie szanuje ludzi, nie jest profesjonalnie zarządzany, nie gra dobrej piłki, męczy się w I lidze. Ekstra dorobek, gratulacje, Prezesie.
Odpowiedz cytując