Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#845
Stary 23.09.2024, 21:32
viktor56 napisał(a):Wyświetl post
Ta, za dziesięć lat nawet będzie miał 67, już nie przesadzajmy, że taki stary jak na trenera. Ja po prostu człowieka szanuję, przyzwoity facet, paskudnie to wygląda, że jego ostatnia styczność z jego własnym klubem wygląda w ten sposób, bo mamy labilnego emocjonalnie faceta za sterami. Życzę mu dobrze i mam nadzieję, że dostanie u nas jeszcze kiedyś szansę, bo w przeciwieństwie do bandy rozmaitych bajerantów, po prostu godnie reprezentuje klub.
Jeśli dobrze życzysz Moskalowi, to powinieneś życzyć pracy z dala od Wiśly. Wystarczy już tego niszczenia psychicznego człowieka.

Nie tacy właściciele jak JK zmieniają trenerów jak rękawiczki, w zasadzie to w PL nie ma klubów którym to się nie zdarzyło. A tu w Wiśle to go boli na pewno podwójnie.
Odpowiedz cytując