|
Już bez przesady z tym Moskalem, tylu trenerów na świecie, ale pierdyliardowy raz musi wracać do Wisły. Żaden z niego wybitny trener, solidny co najwyżej. Powszechna opinia, że treningi np. mocno archaiczne, zawodnicy wcale nie płaczą po tym odejściu.
|