Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5362
Stary 23.09.2024, 21:20
Zbyt mi szkoda Wisły, żeby się śmiać. Zbyt jestem już tym zmęczony, żeby się smucić. Trzeba przeczekać Królewskiego, licząc, że ktoś jeszcze po nim przyjdzie.
Odpowiedz cytując