|
Owszem, po jaką cholerę by mieli wywalać Krzoskę przed ogłoszeniem jakichś poważnych zmian? Poczekaliby do momentu jak będzie wiadomo co j jak, po czym powiedzieli: to są zmiany, w związku z tym mamy tu dla was jednocześnie informację o zmianach osobowych. Królewskiemu się po prostu sufit zawalił na głowę, czyż tego nie widać?
Jeszcze będzie pite za te wszystkie lata czekania. Jeszcze będzie pięknie.
|