Wyświetl pojedynczy post
pi0tr3k94
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#838
Stary 23.09.2024, 20:49
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Ktoś pod transmisją na YT napisał:
Już nie wiem, co o tym myśleć.
Tak, tak, już to przerabialiśmy przy odejściu sobczaka.
Jak zaskrońcowi ktoś nie pasuje to go wypierdala, a potem wykorzystuje zaprzyjaźnionego nocnikarza albo nołnejmów w internecie do stworzenia alternatywnej wersji rzeczywistości. Ale za taką próbę oczerniania co by nie było naszej legendy, należy się zaskrońcowi naplucie w twarz.
Odpowiedz cytując