FraMat napisał(a):

Ktoś pod transmisją na YT napisał:
Już nie wiem, co o tym myśleć.
|
Tak, tak, już to przerabialiśmy przy odejściu sobczaka.
Jak zaskrońcowi ktoś nie pasuje to go wypierdala, a potem wykorzystuje zaprzyjaźnionego nocnikarza albo nołnejmów w internecie do stworzenia alternatywnej wersji rzeczywistości. Ale za taką próbę oczerniania co by nie było naszej legendy, należy się zaskrońcowi naplucie w twarz.