Merkury napisał(a):

|
Fakt zwolnienia całego sztabu z wyłączeniem Jopa i Kmiecika, którzy rownie dobrze za tydzień również mogą polecieć świadczy o głębszych zmianach w klubie. Żadnego Rude tu nie będzie.
|
Uskuteczniasz myslenie życzeniowe. Żeby ta teoria miała sens to klub musiałby przejmować jakiś inwestor i to na tyle potężny że z buta wjechałby tutaj z jakimś trenerem kotem i super sztabem. Bo nawet jakby wchodził jakikolwiek inwestor to wątpię że zaczynałby od wyj3bania trenera i kierownika druzyny.
Nasza rzeczywistość jest bardziej przyziemna, Krolewski stracił kontakt z bazą (tzn. resztki kontaktu bo imo to stracił go w wiekszosci po barażu z Puszcza) i wprowadzą program Wisła wg Albrechta Rudensteina od 1 druzyny przez gabinety po akademie.