|
Czy to jest pierwszy temat w historii forum, gdzie wszyscy są zgodni co do oceny (poza dosłownie jednostkami)? Naprawdę, gdyby nie to, że pies z kulawą nogą za ten bajzel nie weźmie odpowiedzialności, postulowałbym wyprawę z taczkami pod stadion.
Jeszcze będzie pite za te wszystkie lata czekania. Jeszcze będzie pięknie.
|