Temat
:
Królewski, Błaszczykowski, Łanoszka, Moore, Nowak, Adamczyk - właściciele Wisły SA
Wyświetl pojedynczy post
pi0tr3k94
Senior Member
Od: 02.2019
Offline
#
5351
23.09.2024, 19:50
nero
napisał(a):
Kolego, kolego my wracamy do 3-letniego planu. Prezes w końcu obiecał i jak widać dotrzyma słowa
Taaa, zaraz się okaże, że zatrudnienie i zwolnienie Kazika było częścią tego słynnego raportu który miał być opublikowany w czerwcu
pi0tr3k94
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pi0tr3k94
Znajdź inne posty napisane przez pi0tr3k94