Jaroo1 napisał(a):

Lesiu już asekuracyjnie szykuje grunt pod miękkie lądowanie dla Alfonsa gdyby został trenerem i odpadł w barażach.
No bo przecież baraże nie sa jego mocną stroną, a w ogóle jak twierdzi lesiu sezon już przegrany. Już nie ma opcji dogonić top 6.
|
Za to tacy uzytkownicy jak ty tylko czekają aby Rude czy inny obcokrajowiec objął stanowisko? To będzie woda na młyn dla hejtu, jeszcze jednej oprócz Królewskiego osoby. Będzie ciekawie.