Temat
:
Królewski, Błaszczykowski, Łanoszka, Moore, Nowak, Adamczyk - właściciele Wisły SA
Wyświetl pojedynczy post
pi0tr3k94
Senior Member
Od: 02.2019
Offline
#
5332
23.09.2024, 17:22
Żaden klopp, klopp to przeszłość.
My będziemy miec swojego młodego zdolnego, hiszpańska szkoła, do tego utytuowany (krajowy pucharów na koncie) i zna pierwszą ligę. A najważniejsze że w komputerku wszechmocnego zaskrońca świeci się na zielono.
pi0tr3k94
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pi0tr3k94
Znajdź inne posty napisane przez pi0tr3k94