wyar napisał(a):

Malk,
A z ciekawosci - wymienisz te bledy ? Pytam bez ataku,po prostu jestem ciekawy.
|
Trochę nie na teraz. Inni już zresztą wrzucali po ostatnich meczach - z częścią się zgadzam. Ale czułbym się wyjątkowo głupio pisząc o tym szczegółowo akurat w tych okolicznościach przyrody.