Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5311
Stary 23.09.2024, 14:40
Dla Rudego Wisła a przede wszystkim Zaskroniec to idealna sytuacja i pole doświadczalne dla swoich celów. Dorwał idiotę Zaskrońca i może swoją teorię analityka przekładać na rzeczywistość w klubie debila, gdzie na wszystko może sobie pozwolić bo i tak będzie klepany po plecach, a jak trzeba to i lizany po jajach.

Także tutaj Rude nic nie traci, a może zyskać doświadczenie i pobawić się w wielkiego trenera.
Każdy by chciał taką pracę. Zero odpowiedzialności i ciepły kącik. Moskal nie chciał lizać dupy, wręcz odważył się krytycznie mówić o pewnych pomysłach Zaskrońca, Sobol czy inni jeśli już to siedzili cicho więc posady utrzmywali długo. Kazek ze swoim zdaniem tak jak Hyballa wczesniej, zostali błyskawicznie wy.......eni z klubu = to jest prawdziwy obraz patologii i problem w Wiśle.
Układy, układziki, jak nie chcesz wejść do naszego grona poklepywaczy po plecach to wypierdalaj.

A Rude jak to Rude, gdzie taki nieudacznik miał znaleźć pracę? Jeśli wróci, to niedziwne bo żaden inny kretyn go zatrudnić nie chce, nawet w tych niższych ligach hiszpańskich.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując