Hard reset, a teraz marzy mi się gegenpressing po hiszpańsku! Pani Rude prowadź nas do sukcesów!
Cytat:
|
Jarek pokazal jaja. Wyjebal pol sztabu. Jeszcze kilku i koniec z legendami. W koncu bedzie furtka dla profesjonalistow, albo tych co chca byc profesjonalistami i sie rozwijac.
|
A może ultrasi chcieli żeby zwolnić część sztabu? Może Kazek sam odszedł nie chcac się na to zgodzić albo skoro się nie chciał zgodzić to go zwolnili?
Nie widzę w tym wszystkim 100% swobody decyzji Zaskrońca. Ten klub jest chory i tutaj wiele decyzji ma podwójne dno. Zaskroniec, który wiecznie daje czas, błaga o czas dla zespołu, nagle się budzi i wszystkich zwalnia, no niesamowite.
Tak czy inaczej, z tym zjebem Wisła Kraków jest skończona. Wszystko idealnie układa się pod spadek w tym lub następnym sezonie. Memiczność klubu to już nie memicznosć, to jakieś s....ienie totalne. Także ładnie pasuje aby jeszcze torchę się stoczyć i już z tej ligi spadać albo za rok zlecieć.