Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5309
Stary 23.09.2024, 14:18
Hard reset, a teraz marzy mi się gegenpressing po hiszpańsku! Pani Rude prowadź nas do sukcesów!

Cytat:
Jarek pokazal jaja. Wyjebal pol sztabu. Jeszcze kilku i koniec z legendami. W koncu bedzie furtka dla profesjonalistow, albo tych co chca byc profesjonalistami i sie rozwijac.
A może ultrasi chcieli żeby zwolnić część sztabu? Może Kazek sam odszedł nie chcac się na to zgodzić albo skoro się nie chciał zgodzić to go zwolnili?

Nie widzę w tym wszystkim 100% swobody decyzji Zaskrońca. Ten klub jest chory i tutaj wiele decyzji ma podwójne dno. Zaskroniec, który wiecznie daje czas, błaga o czas dla zespołu, nagle się budzi i wszystkich zwalnia, no niesamowite.
Tak czy inaczej, z tym zjebem Wisła Kraków jest skończona. Wszystko idealnie układa się pod spadek w tym lub następnym sezonie. Memiczność klubu to już nie memicznosć, to jakieś s....ienie totalne. Także ładnie pasuje aby jeszcze torchę się stoczyć i już z tej ligi spadać albo za rok zlecieć.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując