Szok i niedowierzanie...
Może się dowiemy wkrótce/kiedyś o co chodzi, sprawa wydaje się tak na gorąco mieć jakieś drugie dno.
Szatnia? Ale że Jarek?
Wjeżdża nowy trener ze swoim sztabem? No chyba nie Fornalik...
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

|
Pana Hartlinga też, niezmiennie
|
