|
"Z trenerem doszliśmy do porozumienia. Będzie trenerem Wisły Kraków przez najbliższe dwa lata. Znając moją stabilność emocjonalną względem trenerów, myślę, że Państwo wiedzą, że będę dążył do tego, żeby on był tym trenerem przez najbliższe dwa lata. I będziemy go jako klub bardzo mocno wspierać w tej misji, której się podjął w różnych aspektach - sportowym, administracyjnym, czy też innym, bo wyzwań jest bardzo dużo"
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
|