Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#745
Stary 22.09.2024, 19:00
Arked napisał(a):Wyświetl post
Wisła jest jednym z niewielu klubów który jest przeciwieństwem tego co tu opisano. Nie było wyników, bo po prostu brakowało jej jakości, żeby "w końcu dopiąć swego" grając z rywalami z nisko ustawioną obroną (czyli z prawie każdym). Zresztą z tego samego powodu Wisła wyglądała w Pucharach lepiej niż niektórzy Ekstraklasowicze. Pomijam już kwestie naszej dziurawej obrony (brak jakości).
Niby tak, ale czy nie powinniśmy jednak dobierać gry do zawodników? Jak chcieliśmy grać "po europejsku", to trzeba było sprowadzić do tego odpowiednich piłkarzy. W przeciwnym razie nie mamy ani gry, ani wyników, poza sporadycznymi przypadkami, gdzie akurat nam siądzie mecz. W większości przypadków - nie siada.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując