|
W klubie nie bronią się przed sprowadzeniem takiego napastnika tylko po prostu bardzo trudno jest takiego pozyskać. Raków próbuje od 5 lat. Każdy klub na świecie chce mieć w kadrze takiego napastnika.
Trzeba też pamiętać, że budując kadrę na bazie warunków fizycznych stracimy inne atuty w tym konstruowania akcji po ataku pozycyjnym itd. Coś za coś. Nie stać nas na zawodników kompletnych, którzy mają i warunki fizyczne i umiejętności techniczne oraz kreatywność.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|