Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5278
Stary 20.09.2024, 10:39
No jasne, wstydu nie ma. Strefa spadkowa ale co tam, poklepmy ich po pleckach haha. Nie ruszają mnie osobiste wycieczki, na zdrowie. I jeszcze jedno, szanuj pracę górników.
Ostatnio edytowane przez leszekpw : 20.09.2024 o godz. 11:18.
Odpowiedz cytując