Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5268
Stary 19.09.2024, 22:56
Nadmiarowo zagraliśmy z 5 meczów, nadmiarowo to znaczy tak że nie było około tygodnia na przerwę. Początek sezonu czyli lipiec był cały czas gramy mecz co tydzień, wyjątkiem 28 lipca i meczem z Polonią.
Czyli za....... mieli tylko w sierpniu gdzie wpadły o 4 mecze więcej.

Część z meczów w tym sezonie zagrali na wyjebce, jak jednostkę treningowa, bo tak się snuli po boisku.
I nawet mi się nie chce patrzeć jaki procent drużyny grał od dechy do dechy, czy też dużo, ile oni serio mają minut rozegrane przez te 2 miesiące.

Na litość boską, nie mówmy że po miesiącu na wysokiej intensywności zawodowy sportowiec staje się wrakiem zawodnika i nie może się zregenerować w 11 dni, nawet jeśli za trzy dni znowu gra mecz.

Jak oceniasz mecz z LKSem, to był mecz czy trening? Ty takie coś liczysz jako granie co 3 dni?

Nie mów o innych sportach czy nawet piłce nożnej bo na prawdę jest różnica uprawiać sport indywidualny i ciężki gdzie np biegniesz 5 czy niecałe 42 km, nie masz tam czasu na odpoczynek bo bieg jest nieprzerwany, i mocny, jest nawet różnica jak jesteś pilarzem na wysokim poziomie i co mecz jedziesz na najwyższych obrotach, i tak przez 7 czy 10 miesięcy, a jesteś kopaczem w śmiesznej polskiej lidze i zagrałeś 5 meczów więcej.

Przecież oni się zmieniają, rotuja, w trakcie meczu czlapia itd itd. Nie gadaj że po takim miesiącu będą teraz rok do siebie dochodzili.

Że zbieraniny tych kopaczy to narzekać prawo ma jedynie Rodado, który zapierdala od dechy do dechy w każdym meczu i po całym boisku. Reszta to by się nawet wstydziła coś powiedzieć jeśli już.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując