wolfy napisał(a):

|
Bardzo chcę żeby Carbo usiadł na ławce, żeby mógł Sukiennicki pokazać na co go stać i żebyście się z s1mone ostatecznie ośmieszyli.
|
Carbo powinien usiąść na ławce, ale z zupełnie innych powodów - w ostatnich meczach wyglądał jakby potrzebował chwili oddechu. Oczywiście to, czy możemy sobie pozwolić na ten luksus i mamy go kim zastąpić to inna sprawa.