Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 19.09.2024, 20:54
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Bardzo chcę żeby Carbo usiadł na ławce, żeby mógł Sukiennicki pokazać na co go stać i żebyście się z s1mone ostatecznie ośmieszyli.
Carbo powinien usiąść na ławce, ale z zupełnie innych powodów - w ostatnich meczach wyglądał jakby potrzebował chwili oddechu. Oczywiście to, czy możemy sobie pozwolić na ten luksus i mamy go kim zastąpić to inna sprawa.
Odpowiedz cytując