Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5256
Stary 19.09.2024, 18:44
No przecież było zrobione. Pozwalniani hiszpanie jak chcieli forumowicze, więcej Polaków. Jednak wyszło na to, że nie tędy droga. Z drugiej strony kto odpowiada za zjazd formy Carbo i reszty? Kto ich trenuje?
Nie stać nas na drogie transfery, a jednak Polacy w naszym zasięgu nie okazali się tacy super.
Kto zawinił?
1. Trener, zjazd formy?
2. Brak skautingu na poziomie- złe transfery?
3. Obrana ścieżka, Polacy w cenie Hiszpanów jednak gorzej się prezentują?
Ostatnio edytowane przez leszekpw : 19.09.2024 o godz. 18:47.
Odpowiedz cytując