leszekpw napisał(a):

Lepiej byłoby gdybyś zabierał głos na temat zamiast robić wycieczki osobiste.
Jesteś typowym trollem z kałuży.
Ten klub jest, niestety, źle budowany. I to jest wina właściciela/właścicieli a nie trenera.
A na pochyłe drzewo nawet koza/koziołek skacze. Co widać w ostatnich wypowiedziach prezesa Motoru:
Cytat:
|
-Najgorszą rzeczą jest zapchać się zawodnikami, nawrzucać ich. Nie powiem, jest pewien klub z południa Polski, który właśnie tak zrobił: wzięli dwunastu czy szesnastu Hiszpanów i widzicie, co się dzieje, teraz będą walczyć o utrzymanie w I lidze - skomentował zgryźliwie prezes Motoru Lublin..
|
https://sport.interia.pl/pilka-nozna...oogle_vignette