Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5247
Stary 19.09.2024, 17:27
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
bla, bla, bla...
Lepiej byłoby gdybyś zabierał głos na temat zamiast robić wycieczki osobiste.
Jesteś typowym trollem z kałuży.


Ten klub jest, niestety, źle budowany. I to jest wina właściciela/właścicieli a nie trenera.

A na pochyłe drzewo nawet koza/koziołek skacze. Co widać w ostatnich wypowiedziach prezesa Motoru:

Cytat:
-Najgorszą rzeczą jest zapchać się zawodnikami, nawrzucać ich. Nie powiem, jest pewien klub z południa Polski, który właśnie tak zrobił: wzięli dwunastu czy szesnastu Hiszpanów i widzicie, co się dzieje, teraz będą walczyć o utrzymanie w I lidze - skomentował zgryźliwie prezes Motoru Lublin..
https://sport.interia.pl/pilka-nozna...oogle_vignette
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując