Wyświetl pojedynczy post
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5243
Stary 19.09.2024, 15:09
Problem jest jeszcze taki, że ta drużyna jest za silna, aby spaść z 1 ligi i za słaba, aby awansować. Czyli może być taka wegetacja i lawirowanie jeszcze z sezon, dwa, trzy? Poprzez rolowanie długu, cięcia, obietnice bez pokrycia, czarowanie rzeczywistości itd.
Dlaczego problem? Bo ciężko będzie o jakąś konkluzję tego wszystkiego w takiej sytuacji i będzie trzeba trwać w maraźmie jeszcze nie wiadomo ile. Bo konkluzja nawet negatywna, np. w przypadku spadku, byłaby czymś wciąż lepszym od trwania jako 1-ligowy średniak, w którym rozkład od środka powoduje, że nic dobrego go nie czeka. Można by bowiem wtedy liczyć na jakieś oczyszczenie, zmiany w klubie, zmiany u sterów.

No chyba, że sytuacja finansowa wymusi tego typu reset czy finał tej historii, bo można przypuszczać, że nawet w przypadku braku spadku i braku awansu, kolejny sezon w 1 lidze będzie bardzo trudny budżetowo jeśli w ogóle realny.
Odpowiedz cytując