Wyświetl pojedynczy post
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4242
Stary 19.09.2024, 14:36
Tata mówił mi, że w sezonie 1987/88 Wisła zajmowała najniższe miejsce w swojej historii, które również oznaczało spadek na 3 poziom rozgrywkowy. To również było we wrześniu, po słabym początku sezonu. Przez lata o tym okresie mówiło się "tydzień na dnie", lub "czarny tydzień Wisły". Kilka lat temu czytałem o tym artykuł, którego nie jestem teraz w stanie znaleźć. Ktoś pamięta tamten tydzień? Dodam, że sezon 1987/88 zakończył się awansem po sławetnych barażach z Górnikiem Knurów.
Odpowiedz cytując