TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

Chociażby:
1. Podać się do dymisji
lub
2. Ustawić zespół nie zgodnie ze swoją wymarzoną wizją gry, ale bardziej pragmatycznie
Ale to nie ten temat.
|
A to bramki tracimy w wyniku mało pragmatycznego ustawienia czy wizji gry Moskala? No nie bardzo, bramki tracimy, czy też nie strzelamy w wyniku mało profesjonalnej postawy piłkarzy. To samo co w Łodzi zrobił Goguł w Pruszkowie zrobił Jaroch bez zbytniego przejęcia olali walkę o piłkę i ch..., skoro prezes nie będzie ich rugał to co się będą trenerem przejmować.