Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5242
Stary 18.09.2024, 20:09
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Chociażby:
1. Podać się do dymisji
lub
2. Ustawić zespół nie zgodnie ze swoją wymarzoną wizją gry, ale bardziej pragmatycznie

Ale to nie ten temat.
A to bramki tracimy w wyniku mało pragmatycznego ustawienia czy wizji gry Moskala? No nie bardzo, bramki tracimy, czy też nie strzelamy w wyniku mało profesjonalnej postawy piłkarzy. To samo co w Łodzi zrobił Goguł w Pruszkowie zrobił Jaroch bez zbytniego przejęcia olali walkę o piłkę i ch..., skoro prezes nie będzie ich rugał to co się będą trenerem przejmować.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując