Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5241
Stary 18.09.2024, 19:57
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A co może zrobić, jak prezes w TV wydziera się że "NIE BĘDE ICH RUGAŁ". Mimo, że zasługują na zjebę. Strzał Jarocha to synonim postawy większości. Wyjebane w kosmos.
Chociażby:
1. Podać się do dymisji
lub
2. Ustawić zespół nie zgodnie ze swoją wymarzoną wizją gry, ale bardziej pragmatycznie

Ale to nie ten temat.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując