Drozd napisał(a):

|
A co może zrobić, jak prezes w TV wydziera się że "NIE BĘDE ICH RUGAŁ". Mimo, że zasługują na zjebę. Strzał Jarocha to synonim postawy większości. Wyjebane w kosmos.
|
Chociażby:
1. Podać się do dymisji
lub
2. Ustawić zespół nie zgodnie ze swoją wymarzoną wizją gry, ale bardziej pragmatycznie
Ale to nie ten temat.