Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#364
Stary 18.09.2024, 19:00
Szneka napisał(a):Wyświetl post
@Markus piszesz o błędzie Gogóła. Dla równowagi dodaj że Carbo olał sprawę przy bramce numer 2.
Pisałem wcześniej o popełnianiu błędów i przez Carbo. Nie czytałeś?

Markus napisał(a):
(...) ogromne błędy popełniali Gogół, Carbo i Mikulec
Carbo u Moskala gra coraz gorzej, a nie coraz lepiej. Popełnia coraz więcej dużych wpadek, jest pod formą, źle się z nim dzieje w obecnym czasie. Mimo to nadal jest najważniejszym piłkarzem naszej drugiej linii i w każdym meczu ma też udane zagrania, w przeciwieństwie do takich Zwolińskich, Gogółów czy Starzyńskich. Nadal dla Moskala pozostaje jednym z najważniejszych piłkarzy. Jego stać na więcej i dużą jakość gry, co do powyższych gagatków mam wątpliwości.

Karherop napisał(a):
Coś takiego nie będzie miało miejsca. O Hiszpanach mówi się albo dobrze, albo wcale.
Na szczęście tylko w Twojej złośliwej wyobraźni. Jak pięknie grają w Wiśle ci polscy ligowcy, których nie raz tak ochoczo wciskałeś do naszego klubu na czele z Młyńskim i których permanentnie chciałeś "budować": robią robotę, są jakościowymi liderami drużyny, nie zawalają nam meczów, gdy grają? Kto miał zawsze rację odnośnie ich przydatności w naszym klubie?

Jagul napisał(a):
Nie prowokuj tego idioty, bo zaraz wrzuci swoje listy i zacznie pisać elaboraty.
Idiotą jesteś tu najwyżej Ty, szczególnie gdy piszesz jak bardzo ci "ciężko" z powodu bana dla Koalika , jak suponujesz, że wśród kibiców nie było zwolenników ściągania pierwszoligowych Polaków, jak ględzisz, że lepiej iż kasa z pucharów trafi do Madziary niż do nas, czy jak nawołujesz do przepraszania Sapały za jedno udane zagranie na całą rundę (a może i sezon), jak miało to miejsce wiosną po meczu z Płockiem.

Jakbym chciał wyliczyć wszystkie idiotyzmy, które popełniasz na czacie pewnie by mi nocy brakło, więc na tym poprzestanę chamski Jaguliczku.
Ostatnio edytowane przez Markus : 18.09.2024 o godz. 19:09.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując