Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5235
Stary 18.09.2024, 14:32
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia (to do Karheropa). Mamy w składzie zatrzęsienie podobnych noneamów co inni. Gwiazdą ligi jest Rodado, niezły jest Carbo, moze fajny będzie James. Pozostali nie przerastają noeneamów z innych dużyn (jeśli w ogóle) na tyle, żeby miało to jakieś przeogromne znaczenie.
To stwierdzenie to nie jest mój pogląd, tylko osad większości naszych (i zewnętrznych) kibiców, komentatorów. Rok temu miałem tu wymianę z Markusem który twierdzil nie ma w tej lidze zawodników którzy przerastają umiejętnościami, taktyka, zajebiscioscia naszych Hiszpanów. To tylko jeden z przykładów.

I w takim przeświadczeniu żyje większość kibiców i co gorsza, wielu naszych piłkarzy.

Z ostatnim Twoim zdaniem się podpisuje. Oczywiście, że nie mamy, choć akurat zestawiając to choćby z zespołami Kotwicy czy Znicza to i owszem.

Rzucę frazesem: piłka nożna to sport drużynowy, a my chcemy grać w lidze wyłącznie indywidualnościami. No i są tego efekty.
Odpowiedz cytując