Jagul napisał(a):

|
Nie prowokuj tego idioty, bo zaraz wrzuci swoje listy i zacznie pisać elaboraty.
|
Nie prowokuję .Markus broni Hiszpanów i ma sporo racji. Carbo to jeden z naszych liderów. Zaangażowanie takie jak Rodado i mamy połowę sukcesu. On powinien nas ciągnąc ,on powinien dać to coś czego brakuje drużynie a od kilku spotkań to cień zawodnika. w meczu z Wartą tylko dzięki sędziemu nie dostał czerwonej, wczoraj przeszedł koło meczu. Carbo Rodado Igbekeme na nich powinien spoczywać ciężar gry i danie drużynie impulsu.