Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#353
Stary 18.09.2024, 11:59
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Nie prowokuj tego idioty, bo zaraz wrzuci swoje listy i zacznie pisać elaboraty.
Nie prowokuję .Markus broni Hiszpanów i ma sporo racji. Carbo to jeden z naszych liderów. Zaangażowanie takie jak Rodado i mamy połowę sukcesu. On powinien nas ciągnąc ,on powinien dać to coś czego brakuje drużynie a od kilku spotkań to cień zawodnika. w meczu z Wartą tylko dzięki sędziemu nie dostał czerwonej, wczoraj przeszedł koło meczu. Carbo Rodado Igbekeme na nich powinien spoczywać ciężar gry i danie drużynie impulsu.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując