|
Carbo, Gogół to w sumie nieważne, wszyscy z wyjatkiem Rodado przeszli o bok meczu. Ja to się naprawdę dziwię, że jemu się chcę.... I nie rozumiem czemu nie on jest Kapitanem, bo tylko on zasługuje na tą opaskę...
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
|