Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5221
Stary 18.09.2024, 10:44
Wszystkie argumenty o brakach kadrowych czy braku konkretnego młodzieżowca można wrzucić do kosza (sorry Patryko). Przeciwko nam grają piłkarskie no namy, z młodzieżowcami na których indywidualnie nikt by u nas nie spojrzał. Pomijam oczywiście kilka wyjątków w lidze. Ale w Kotwicy, Zniczu, Polonii czy Warcie? Przybyłko po rocznej kontuzji i 1 meczem w seniorskiei nigdy w życiu by u nas nie otrzymał 1 składu.

Zresztą, piłkarze się ciągle zmieniają, trenerzy się zmieniają, ciągle to samo. Problememy leżą gdzie indziej.

W lidze gdzie 80% wyników determinuje wybieganie, agresywność i ustawienie na boisku nie szukajmy kwadratowych jaj.

Mecze z nami są traktowane jak spotkania rundy.

My 95% spotkań w lidze traktujemy na zasadzie: jesteśmy faworytem i wygrany bo mamy wyższe umiejętności. Bullshit.

Sobczak powiedział pół roku temu że Wisłę rywale traktują jak Real Madryt. Dla mnie to mówi więcej nie o rywalach, ale o podejściu i przeświadczeniu naszych piłkarzy. Kolejnym przykładem jest PP i co tam wypawialiwmy i jak graliśmy. Wszystko im siedzi w głowach.
Odpowiedz cytując