Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#734
Stary 18.09.2024, 10:22
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze się nie podał do dymisji misio Kaziu? Kolejny bez honoru, będzie się trzymał stołka tak jak Sobol, jak najdłużej może. Tak się kończy zatrudnianie byłych Wislaków.
Kazek jest naszym najmniejszym problemem w tym momencie, jedyna dymisja która miałaby realny wpływ na losy klubu to dymisja Jarosława Królewicza z funkcji prezesa a najlepiej właściciela klubu. Niech sobie siedzi na gnieździe i doping prowadzi bo darcie japy na C mimo żenujacego poziomu i tak wyszło mu lepiej niż zarządzanie klubem.
Odpowiedz cytując