leszekpw napisał(a):

|
Jeszcze się nie podał do dymisji misio Kaziu? Kolejny bez honoru, będzie się trzymał stołka tak jak Sobol, jak najdłużej może. Tak się kończy zatrudnianie byłych Wislaków.
|
Kazek jest naszym najmniejszym problemem w tym momencie, jedyna dymisja która miałaby realny wpływ na losy klubu to dymisja Jarosława Królewicza z funkcji prezesa a najlepiej właściciela klubu. Niech sobie siedzi na gnieździe i doping prowadzi bo darcie japy na C mimo żenujacego poziomu i tak wyszło mu lepiej niż zarządzanie klubem.