Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#733
Stary 18.09.2024, 09:29
Jeszcze się nie podał do dymisji misio Kaziu? Kolejny bez honoru, będzie się trzymał stołka tak jak Sobol, jak najdłużej może. Tak się kończy zatrudnianie byłych Wislaków.
Odpowiedz cytując