Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#332
Stary 18.09.2024, 08:49
Moim zdaniem jakby ktoś tych piłkarzy selekcjonował, co wymagałoby stworzenia jakiegoś poważnego pionu sportowego, to dałoby się coś z tego wycisnąć.
My jesteśmy klubem 1 ligi polskiej i na ten poziom da się znaleźć nawet wolnych piłkarzy.
Mieliśmy kierunek hiszpański, który był sensowny do momentu jak nie zaczęliśmy ściągać stamtąd wagonów piłkarzy o wątpliwej jakości. Z niewiadomych dla mnie przyczyn ten kierunek został praktycznie zaorany. Czyli typowa Wisła - ze skrajności w skrajność.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując