Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5217
Stary 18.09.2024, 08:16
Na ten moment nasze jedyne prospekty na przyszłość to

1. Powolne staczanie się pod batutą Królewicza i w końcu upadek całkowity na wskutek 2 sezonu z rzędu w 2 lidze albo zlecenia do 3. Czy to w tym czy w przyszłym roku. (nie wiem czy po spadku będzie się dało pociągnąć chociaż 1 sezon a jeśli tak to czy nie będzie po prostu stoczenie się do 3). W takim wypadku Królewski i Błaszczykowski powinni dostać zakaz zbliżania się na odległość 100 metrów do biura osób zarządzających nową spółką.

2. To samo co pkt 1 tylko od razu po spadku w tym sezonie bez próby żałosnego utrzymania się w lidze 2.

3. Przejęcie klubu przez kogoś innego z hajsem i czystki, ratunek ligi w tym sezonie i spirala wzrostu od kolejnego.


Punkt 3 można traktować w kategorii ciekawostki bo się na 100% nie wydarzy, tak jak nie wydarzy się udany sezon ligowy z Królewiczem u sterów. My jako kibice jedyne co możemy zrobić to szykować się mentalnie na gnój który nadchodzi wielkimi krokami i liczyć na to, że nie podzielimy losu Garbarni, Odry Wodzisław, Polonii Warszawa czy Polonii Bytom tj. wieloletniej tułaczki po niższych ligach liczonej już w nastu latach. Bo jeśli tak to przy Cracovii grajacej cokolwiek i Wieczystej jako alternatywie, to za 10 lat Wisła będzie już tylko wspomnieniem iskierek sportowego sukcesu z lat 2000 obok Adama Małysza i Mariusza Pudzianowskiego.
Odpowiedz cytując