Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#327
Stary 18.09.2024, 07:19
ALe Wisla gra zle od dawna a nie od pucharow.

Od finalu PP z Pogonia wygrali 1 mecz. To nei puchary. To w sumie nei wiem co. Niby graja a na koncu przegrywaja 0:3 w 90 min
Odpowiedz cytując