Temat
:
9. kolejka, Wisła - Warta, 13 września 2024, 20:30 + zaległy ŁKS 17 września 19:30
Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
Od: 08.2005
Offline
#
327
18.09.2024, 07:19
ALe Wisla gra zle od dawna a nie od pucharow.
Od finalu PP z Pogonia wygrali 1 mecz. To nei puchary. To w sumie nei wiem co. Niby graja a na koncu przegrywaja 0:3 w 90 min
bódyń
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bódyń
Znajdź inne posty napisane przez bódyń