Stelio napisał(a):

Trzeba było to zaorac w 2019 i lecieć z Kwietniem od IV ligi. A tak to parafrazujac Churchilla, wybraliśmy dryf z biedakami u sterów a 4 ligę będziemy mieć i tak i to z 5 letnim opóźnieniem.
W mieście derbowym.
W którym za chwilę będziemy 3 siłą. Chociaż po spadku do 2 ligi to chyba od razu lecimy na pysk do 4 więc będziemy jakas 6 siłą w mieście za Pradniczanka czy Clepardia.
|
Trzeba było robić tak jak było do pandemii-żyć skromnie, ciąć koszty, spłacać długi no i utrzymywać się w lidze.
Kiedyś byśmy wyszli na zero, może doszedłby ktoś z kasą bo widziałby , że to ma sens i idzie w dobrą stronę.
Ale potem przejęła to rodzina i wszystko szlag trafił.