Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#323
Stary 18.09.2024, 00:21
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Przecież sprawa jest dużo prostsza.
W przyszłym roku Wieczysta gra w I lidze, a Wisła spada do II ligi albo do IV, bo nie otrzymuje licencji że względów finansowych.
Wieczysta wykupuje prawo do nazwy Wisły, herbu i przenosi się na Reymonta.
Bez spłacania 100mln długów.
Nowe otwarcie bez startowanie z samego dołu.
Dlatego Królewski nie sprowadza piłkarzy którzy mogliby to pociągnąć bo po co?
Nie można już handlowac nazwami i licencjami klubów.
Ale fakt, coś wspólnego z Wieczysta mieć będziemy. Stadion jest miejski, a na obiekcie przy Chałupnika pewnie nie dadzą im grać w 1 lidze i eklapie.

Więc za 2 lata będziemy mieć z dużym prawdopodobieństwem sytuację w której na naszym stadionie będzie grać ekstraklasowa wieczysta, a my będziemy kopać sie po czole w 4 lidze na obiekcie Pradniczanki

Ekwilibrium zachowane, ot Wisła z Wieczysta zamieni się miejscami

Kolejne 10 lat takiego stanu rzeczy i może krzesełka na Reymonta też wymienia na żółto czarne.

Czekają nas bardzo bardzo smutne i ciężkie czasy.

Ruch czy Gieksa to jedyne kluby w swoich miastach, ŁKS szorował po dnie równolegle do Widzewa. A u nas ludzie będą mieli zawsze alternatywy na poziomie z których prędzej czy później zaczną korzystać.
Odpowiedz cytując