Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#726
Stary 17.09.2024, 23:58
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Może nas spuści z pierwszej ligi? To by było historyczne osiągnięcie.
Poza tym sprawę awansu załatwił w ćwierć sezonu - znowu jako pierwszy.
Najgorszy trener w historii Wisły to też nie w kij dmuchał - a tytuł spokojnie w zasięgu. Jako jedyny.
Nie no, przecież wygrał dwa mecze z Kosowem, po jednym meczu ze Słowakami i Belgami. Nie może być najgorszy. Co nie? Nawet z Chorzowem wygrał.

Chociaż jak sobie pomyślę o Sobolewskim, który zawalił Wiśle mecz w Atenach jako piłkarz i z Niepołomicami jako trener, a to też przecież "legenda". No jest jednak konkurencja, nie wiem. Obydwaj siebie warci. Psa nie dałbym im wyprowadzić.
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 18.09.2024 o godz. 00:05.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując