wolfy napisał(a):

Może nas spuści z pierwszej ligi? To by było historyczne osiągnięcie.
Poza tym sprawę awansu załatwił w ćwierć sezonu - znowu jako pierwszy.
Najgorszy trener w historii Wisły to też nie w kij dmuchał - a tytuł spokojnie w zasięgu. Jako jedyny.
|
Nie no, przecież wygrał dwa mecze z Kosowem, po jednym meczu ze Słowakami i Belgami. Nie może być najgorszy. Co nie? Nawet z Chorzowem wygrał.
Chociaż jak sobie pomyślę o Sobolewskim, który zawalił Wiśle mecz w Atenach jako piłkarz i z Niepołomicami jako trener, a to też przecież "legenda". No jest jednak konkurencja, nie wiem. Obydwaj siebie warci. Psa nie dałbym im wyprowadzić.