Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#322
Stary 17.09.2024, 23:41
A ŁKS Moskala nie grał tak, jak teraz Wisła? Nie wiem, nie oglądałem, pytam. Czytałem, że grali ofensywnie i piłką.


Oczywiście to możliwe, że Królewski miesza się w drużynę, jak wcześniej mieszał się w transfery, albo że mamy zadyszkę po pucharach (tego byłem pewien do przerwy reprezentacyjnej). Chciałbym żeby tak było i żeby Moskal wyszedł na prostą. Boję się, żę tka nie jest.
Odpowiedz cytując