TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

Tak, a wszyscy kibice Wisły biją brawo uszami choć kilkanaście lat wstecz jebali Lecha Poznań/Amikę Wronki.
To jest tak samo głupie jak to, że Kwiecień wziął Goku a kasa za niego to "ukryta darowizna", jak to nazwałeś...
|
Wiem że kibice na to nie pójdą.
W Poznaniu też się burzyli.
Biznes