FraMat napisał(a):

Przecież sprawa jest dużo prostsza.
W przyszłym roku Wieczysta gra w I lidze, a Wisła spada do II ligi albo do IV, bo nie otrzymuje licencji że względów finansowych.
Wieczysta wykupuje prawo do nazwy Wisły, herbu i przenosi się na Reymonta.
Bez spłacania 100mln długów.
Nowe otwarcie bez startowanie z samego dołu.
Dlatego Królewski nie sprowadza piłkarzy którzy mogliby to pociągnąć bo po co?
|
Tak, a wszyscy kibice Wisły biją brawo uszami choć kilkanaście lat wstecz jebali Lecha Poznań/Amikę Wronki.
To jest tak samo głupie jak to, że Kwiecień wziął Goku a kasa za niego to "ukryta darowizna", jak to nazwałeś...