Delgado napisał(a):

@Karherop - w tym sezonie Garbarnia wycofała się z III ligi i wystartowała w V lidze w miejsce swoich rezerw.
Więc niby można, ale jest jeden problem.
Garbarnia to nadal dokładnie ten sam podmiot, po prostu nie było ich stać na III ligę, ale graja pod tym samym szyldem.
My, gdybyśmy wystartowali w miejsce rezerw tak samo, musielibyśmy grac jako ten sam podmiot, z tymi samymi długami itd.
|
Przecież sprawa jest dużo prostsza.
W przyszłym roku Wieczysta gra w I lidze, a Wisła spada do II ligi albo do IV, bo nie otrzymuje licencji że względów finansowych.
Wieczysta wykupuje prawo do nazwy Wisły, herbu i przenosi się na Reymonta.
Bez spłacania 100mln długów.
Nowe otwarcie bez startowanie z samego dołu.
Dlatego Królewski nie sprowadza piłkarzy którzy mogliby to pociągnąć bo po co?