Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#310
Stary 17.09.2024, 23:31
Ja to widzę tak:
- Starzyński i Gogół do rezerw. Można zagrać słabiej, ale nie wolno - jak mówił Rude - nie podjąć rywalizacji. Tyko niech zasłużą na miejsce w składzie, bez taryfy ulgowej.
- zamiast nich na ławkę Szywacz. Jest do dupy, ale może w razie czego poderwie zad i skoczy do główki, albo trochę pobiega. Dalsze głaskanie tych .... przynosi skutek odwrotny od zamierzonego.
- Rodado gra w ataku, bez ustępowania miejsca reszcie melepet. Moskal jest skończonym idiotą jeśli myśli że wchodzący jako fałszywy napastnik Sukiennicki albo Starzyński kogoś zaskoczą - to ich zaskakuje piłka.
- jeżeli jeszcze raz zobaczę Rodado wykonującego rzut rożny albo wolny - Moskal jest do karnego wy.......enia. To był idiotyczny pomysł, efekty są tragiczne i niech spierdala z taką inwencją. Udowodnił że jest za głupi jako trener żeby wprowadzać takie innowacje, pora wrócić do podstaw.
- skoro o podstawach mówimy: zawodnicy grają na swoich pozycjach. Jeżeli Sukiennicki pojawi się z ławki na skrzydle, Rodado będzie grał w pomocy - patrz punkt wyżej.
- koniec bezsensownego przetrzymywania piłki i miliarda podań w obronie.
- koniec z grą do przodu bez asekuracji.
- na bramkę Letkiewicz, Duarte gra za Rodado, skrzydła to Baena i Kiss/Alfaro
- Sukiennicki może zmienić tylko Carbo albo Igbekeme i tylko jako defensywny pomocnik.

Starczy tego pajacowania. Moskal ośmieszył siebie i nas już wystarczająco.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.09.2024 o godz. 23:35.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując