|
Nie no bronienie Moskala to już jest czysty kretynizm. Cała Polska sie z nas smieje, że strefa spadkowa I ligi, zydy mają ubaw. Ale nie, wszyscy są winni tylko nie Kazio legenda nasza ukochana.
Ostatnio edytowane przez leszekpw : 17.09.2024 o godz. 22:46.
|