|
Ale o czym my mówimy.. Jak ma być lepiej w ogóle. Klub szczycący się rozwiązaniami AI do wyboru trenera czy zawodników kończy z Moskalem na ławce, Igbekeme w pomocy i płatnym (!!!) transferem w postaci szrotu jak Biedrzycki, do pilnie wymagającej wzmocnienia obrony... Przecież to jest jakiś żart, a tego człowieka się nie da poważnie traktować.
|