|
@Karherop - w tym sezonie Garbarnia wycofała się z III ligi i wystartowała w V lidze w miejsce swoich rezerw.
Więc niby można, ale jest jeden problem.
Garbarnia to nadal dokładnie ten sam podmiot, po prostu nie było ich stać na III ligę, ale graja pod tym samym szyldem.
My, gdybyśmy wystartowali w miejsce rezerw tak samo, musielibyśmy grac jako ten sam podmiot, z tymi samymi długami itd.
|