Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#295
Stary 17.09.2024, 21:40
Trzeba było to zaorac w 2019 i lecieć z Kwietniem od IV ligi. A tak to parafrazujac Churchilla, wybraliśmy dryf z biedakami u sterów a 4 ligę będziemy mieć i tak i to z 5 letnim opóźnieniem.

W mieście derbowym.

W którym za chwilę będziemy 3 siłą. Chociaż po spadku do 2 ligi to chyba od razu lecimy na pysk do 4 więc będziemy jakas 6 siłą w mieście za Pradniczanka czy Clepardia.
Odpowiedz cytując